Захист дипломних робіт

Знаходиться в Новини | 1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

08.06 та 09.06 2017 року відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності «Дизайн» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», який проходив у Інституті реклами.
Голова екзаменаційної комісії доктор педагогічних наук, професор Тименко Володимир Петрович зауважив що: «Представлені до захисту дипломні роботи є актуальними в сфері графічного, ландшафтного та WEB-дизайну. На сьогоднішній день дизайнерські проекти відповідають високим художнім, технічним та соціальним вимогам сучасного розвитку вітчизняного та міжнародного дизайну. При захисті дипломних робіт студенти виявили обізнаність з наукової літератури обраного напрямку, здатність чітко сформульовувати основні моменти свого дослідження, показали широту свого творчого потенціалу, ерудицію, знання теоретичних питань з дизайн-проектування, загально-економічну підготовку та знання суспільно-теоретичних дисциплін.»
Випускників із завершення навчання привітали: голова комісії Тименко Володимир Петрович, який підтримав та схвально відгукнувся на новітні розробки наших студентів, констатував високий рівень підготовки, актуальність тематики дипломних робіт та орієнтацію на сьогодення, директор Інституту реклами Бойко Світлана Станіславівна, завідувач кафедри дизайн Чирчик Сергій Васильович.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

One Response

  1. Ірина
    | Відповіcти

    best roulette online sitesУра!!!!! Захистилась!!!!! Хочу сказати, що це не легка праця, але це знадобиться в майбутньому. Велика вдячність викладачам, які вклали зняння та практичний досвід. Ви просто супер. Да, і компютерний клас БОМБА. Ще раз ДЯКУЮ від щирого серця

Leave a Reply

best online blackjack websites