День українського козацтва.

Знаходиться в Новини | 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Покрову Пресвятої Богородиці 14 жовтня відзначає увесь православний світ. Це свято було запроваджене за часів визволення Константинополя від войовничих сарацинів. Тоді Діва Марія явилася до тих, хто молився, у супроводі янголів і захистила їх своїм покровом. З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.best roulette online sites

Тож і в Інституті реклами відзначають це велике свято, згуртувавши студентів на Площі знань. Святкування розпочалося молитвою біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив доктор богослов’я отець Діонісійbest online blackjack websites.

Опісля розпочалося традиційне привітання. Овації публіки викликали неперевершене виконання пісень студентами спеціальності «Дизайн»: Софією Абловою та Усенко Олександром.beat online casinos

Карколомними трюками та унікальними акробатичними номерами дивували усіх на святі артисти кінного театру «Українські козаки». Вони створили незабутнє дійство на Площі знань: козаки із оселедцями демонстрували своє майстерне володіння верховою їздою, зброєю та батогами. За допомогою останніх артисти показали надзвичайно небезпечні номери зі збивання гілок із рук та шапки з голови.

Тож, нехай єднає нас незгасне світло віри і в усьому допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці! Зі святом!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply