Майстер-клас К. Бахаджаті.

Знаходиться в Новини | 1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

16 листопада 2017 року на кафедрі журналістики у ВНЗ “Інститут реклами” відбулося чергове засідання «Журналістської майстерні»best roulette online sites.

Із розповіддю на тему «Журналіст і жовта преса» виступила КАТЯ БАХАДЖАТІ – журналicт прес-служби ТК «Новий канал», яка працювала свiтським оглядачем у щоденному виданнi «КП в Украине» (колишня назва – «Комсомольская правда в Украине»), екс-редактор роздiлу «Шоу-бiзнес» на iнтернет-порталi hochu.ua, колишній кореспондент прямого ефiру ранкового шоу на каналi «NewsOne».

best online blackjack websitesПід час зустрічі своїм цікавим досвідом поділився PR-менеджер шоу-бізнесу Юрій Левченко, який формував зв’язки з громадськістю відомих в Україні шоу-менів і співаків.

beat online casinosКолектив студентів ВНЗ «Інститут реклами» щиро вдячний Каті Бахаджаті та Юрію Левченкові за цікаву розповідь і фахові поради, а також за гарантію підтримки журналістської молоді в майбутній співпраці.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

One Response

  1. Досить цікаво й жваво, іноді досить емоційно Катя розповіла про секретики своєї журналістської роботи. Особливо студентам сподобалися поради фахівця щодо того, як починати працювати в журналістиці. Безцінний досвід! Дякуємо, шановна пані Катю!!!

Leave a Reply