Майстер-клас К. Бахаджаті.

posted in: Новини | 2
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

16 листопада 2017 року на кафедрі журналістики у ВНЗ “Інститут реклами” відбулося чергове засідання «Журналістської майстерні»best roulette online sites.

Із розповіддю на тему «Журналіст і жовта преса» виступила КАТЯ БАХАДЖАТІ – журналicт прес-служби ТК «Новий канал», яка працювала свiтським оглядачем у щоденному виданнi «КП в Украине» (колишня назва – «Комсомольская правда в Украине»), екс-редактор роздiлу «Шоу-бiзнес» на iнтернет-порталi hochu.ua, колишній кореспондент прямого ефiру ранкового шоу на каналi «NewsOne».

best online blackjack websitesПід час зустрічі своїм цікавим досвідом поділився PR-менеджер шоу-бізнесу Юрій Левченко, який формував зв’язки з громадськістю відомих в Україні шоу-менів і співаків.

beat online casinosКолектив студентів ВНЗ «Інститут реклами» щиро вдячний Каті Бахаджаті та Юрію Левченкові за цікаву розповідь і фахові поради, а також за гарантію підтримки журналістської молоді в майбутній співпраці.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2 Responses

  1. Досить цікаво й жваво, іноді досить емоційно Катя розповіла про секретики своєї журналістської роботи. Особливо студентам сподобалися поради фахівця щодо того, як починати працювати в журналістиці. Безцінний досвід! Дякуємо, шановна пані Катю!!!

  2. Дуже гарний проект обрали учні 6-Г класу. Ми, батьки його підтримали. Вже відбулося дві екскурсії на місце роботи батьків, також учні в ігровій і цікавій формі опановували професії і ремксла наших пращурів, відвідавши славну козацьку Чигиринщину. І наостанок – незабутня екскурсія на фабрику ялинкових прикрас з майстеркласом по розпису ялинкової іграшки. Все було дуже гарно, повчально. незабутньо і з гумором. Дякуємо Анні Віталіївні, дирекції школи і сподіваємось на продовження цікавих екскурсій.

Leave a Reply