Майстер-класі Колесник Наталії

posted in: Новини | 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сьогодні студенти-дизайнери на майстер-класі від Колесник Наталії Євгенівни (доцента, кандидата педагогічних наук, заступника директора із наукової оботи інституту педагогіки ЖДУ ім. І. Франка, майстрині із різних жанрів декоративно-прикладного мистецтва) навчалися створювати топіарій із сезалю та брожки із фетру.

Топіарій – дерево щастя, дерево бажань. Основними частинами декоративного дерева є горщик, стовбур і крона. Що таке сизаль? сизаль – дивно міцне, але грубе волокно, яке отримують з однойменної рослини. Своє ім’я він отримав за назвою порту сисаль, куди приходили кораблі з мотузками з сизалі, які, як раз виходять на подив міцними і красивими. Однак, на жаль, зараз виробництво сизалі неухильно знижується, так як вона витісняється різними синтетичним волокном. Тому сизаль в основному застосовується в декоративних цілях.

best roulette online sitesНезважаючи на те, що мода не стоїть на місці: щороку з’являються нові тренди, наряди, образи, нерідко вона повертається в минуле, вишукуючи в моді минулих десятиліть і століть якісь «родзинки», які будуть актуальні і сьогодні. Саме так званий кругообіг моди і повернув нам неймовірно красиві, цікаві, стильні аксесуари – брошки з фетру. Зараз фетрові брошки, зроблені своїми руками, можна зустріти і на лацканах піджака офісних дівчат, і на сукнях маленьких принцес. І це не дивно, фетр – м’який, піддатливий матеріал, з яким легко і приємно працювати.

Студенти отримали не тільки задоволення, а й корисні навички у роботі із новими матеріалами.
Область прикрепленных файлов

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

best online blackjack websites