Зустріч із майстром новинного телеефіру.

Знаходиться в Новини | 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

best roulette online sitesПід час чергового засідання «Журналістської майстерні» 13 грудня 2018 року свій майстер-клас провела тележурналіст і телеведуча Катерина Бенько.

Гостя розповіла про те, що на телебаченні в новинних передачах вона працює 5 років. Студенти дізналися про те, що Катерина розпочинала з регіонального телеканалу «КДРТРК», який зараз у складі «Суспільного ТБ». Згодом була ведучою та журналістом на телеканалі «Соціальна країна», брала інтерв’ю в політологів, економістів для телепрограм, працювала в прямому ефірі. Потім почала працювати на телеканалі «Україна» автором репортажів, прямих включень. Цікавою була розповідь Катерини про її досвід роботи на міжнародних телеканалах, зокрема у філіалі арабського телебачення UAAN.TV.best online blackjack websites

Майбутні журналісти дізналися про особливості створення новинних сюжетів на телеканалі «Київ», де тепер працює Катерина.beat online casinos

Приємно відзначити, що на телеканалі КДРТРК Катерина Бенько отримала нагороду «Кращий у професії» у номінації «Кращий оглядач підсумкової програми», а на телеканалі «Україна» репортажі Катерини Бенько були першими в рейтингах переглядів.

Після творчої й захоплюючої зустрічі в Катерини Бенько брали інтерв’ю студентки Ірина Гачегова, Уляна Ричка й Альона Самощенко.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply