Майстер-клас Олександра та Анни Брянцевих.

Знаходиться в Новини | 0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

26 лютого 2019 року запам’ятається студентам нашого Інституту надовго незабутньою зустріччю із фахівцями з паперової інженерії Олександром та Анною Брянцевими, які захопилися паперопластикою навчаючись у нашому закладі пыд час написання ще курсової роботи.
Студентам були презентовані три напрямки з паперової інженерії. Перший – готичні красені-собори, які Олександр Брянцев вирізав і зібрав із звичайнісінького офісного паперу, єдиною особливістю якого є підвищена щільність. Саме завдяки витонченості паперу вдалося передати ажурність готичних соборів, їх містичну експресію, довершені форми. Кожна деталь вирізана окремо. При виготовленні таких робіт майстри використовують плоттер – пристрій для вирізання елементів з паперу. Якщо б цей увесь ажур різати вручну ножем, пішло б років 5.

best roulette online sitesДругий – книги в техніці pop-up.

Студенти напряму підготовки 022 Дизайн разом творцями (Олександр Брянцев, Анна Чемерис) об’ємної книги пригадали сюжет казки “Іван Богатир”. Кожний розворот книги викликав нову “хвилю” великого подиву і щирого захоплення. Олександр розповів, як він створював макети великих і малих розгорток книги. Анна Чемерис поділилася спогадами, як вона створювала ілюстрації для цієї книги.

best online blackjack websitesТретій – об’ємна листівка від Анни Брянцевої.

Після майстер-класу усі виходили з переповнені емоціями і з виконаними власноруч проектами з об’ємної паперової інженерії. Студенти роздивлялися об’ємні книги, прискіпливо з’ясовували, як працює машинка для вирубування і тиснення, уважно спостерігали за неквапною “працею” плоттера і, саме головне, охоче власноруч зробили об’ємну листівку.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply

beat online casinos