Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

КРОК ДО УСПІХУ

best roulette online sitesІнститут реклами — перша сходинка на шляху вашого успіху! Вступаючи до нас, Ви можете бути впевнені у високому рівні професійної компетентності викладацького складу та гідній якості освітніх програм.

Ми вдосконалюємо навчальні дисципліни для того, щоб пропонувати студентам актуальну інформацію в професійній площині. У нас працюють справжні професіонали, що допоможуть опанувати майбутню професію і генерувати власні унікальні проекти. Крім того, на заняттях завжди панує творча і приємна атмосфераbest online blackjack websites.

beat online casinosВипускники Інституту — це наша гордість. Вони знаходять себе в різних областях економіки, дизайну, журналістики та радують своїх клієнтів гідними проектами.

Інститут реклами був заснований в 1997 році як недержавний вищий навчальний і науковий заклад. Інститут є найбільшим вищим навчальним закладом України, в якому навчаються студенти з усього світу. Сьогодні Інститут реклами є лідером у сфері недержавної освіти в Україниі за напрямом дизайн. Інститут має ліцензію Міністерства освіти і науки, акредитований за ІІІ рівнем і видає дипломи державного зразка..

Ми прагнемо виховати нове покоління фахівців, яке зможе втілювати унікальні і яскраві проекти. Наші студенти отримують всі необхідні знання для досягнення успіху в професійному аспекті. Викладачі допомагають молодим людям знаходити своє покликання.

Підготовче відділення

Проводяться заняття по академічному малюнку, живопису, основам композиції.

Курси за спеціалізаціями:

  • Графічний дизайн та реклама
  • Дизайн середовища
  • Веб-дизайн
  • Реклама та зв’язки з громадськістю

 

Ознайомитись з напрямами підготовки спеціальностями та спеціалізаціями 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.