Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Мета створення лабораторії компютерної графіки та 3
D
моделювання  – це створення сучасних програмних засобів 2D і 3D комп’ютерної графіки, методології дизайн-проектування та веб-дизайну.

best roulette online sitesНавчальна та навчально-методична робота Інституту реклами здійснюється у взаємозв’язку з науковими дослідженнями лабораторії.  Ведеться розробка і вдосконалення навчально-методичних лекційних курсів викладачами, які беруть участь у роботі лабораторії. Особлива увага приділяється залученню студентів до роботи в лабораторії, веденню науково-дослідницької діяльності,  апробацію її результатів, проведення практикумів, залученню студентів до участі в семінарах та конференціях.

best online blackjack websites 

Технічне забезпечення лабораторії:beat online casinos

  1. Моноблоки
  2. Смартдошка типу SMART Board
  1. Програмне забезпечення: Microsoft Office, Ilustrator, Photoshop, CorelDraw, 3Ds-MAX, ArchiCAD, AutoCAD, Revit, Adobe Dreamweaver, Adobe Flesh Professional.
  2. Графічний планшет
  3. Виставкове обладнання
  4. Швидкісний Інтернет

Під час занять в лабораторії студенти:

1.Виконують науково-дослідні, дослідно-технологічні, експертних, аналітичні та навчально-методичні роботи в сучасному дизайні.

2.Здійснюють розробки, методики та рекомендації з метою використання сучасних лабораторно-діагностичних методів у сучасному  дизайні”.

3.Планують і організовують наукову  діяльність лабораторії на основі пошуку і вироблення фундаментального дослідницького напрямку, а також виходячи з потреб замовника і кон’юнктури ринків.

СКЛАД ЛАБОРАТОРІЇ

Чирчик Сергій Васильович

Завідувач лабораторії компютерної графіки та 3D моделювання.

Закінчив Житомирський державний університет імені Івана Франка (2002 р.) та Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну (2011 р.)

к.ф.-м.н., доцент, арт-дизайнер архітектурного середовища, член-кореспондент Академії будівництва України, член спілки дизайнерів України, лауреат премії Академії будівництва України імені академіка М. С. Буднікова (2016 р.), призер стипендії Президента України та НАН України.

Має близько 90 опублікуваних наукових та навчально-методичних праць. Один із розробників складових галузевого освітнього стандарту України за напрямом 6.020207 “Дизайн” (2014 р.).

Викладає такі навчальні дисципліни : комп’ютерне проектування, WEB-дизайн. Здійснює керівництво дипломними проектами.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.